Motobar v obchodním domě Silesia v Opavě

V rámci PROMO AKCE byla v obchodním domě Tesco v Opavě realizovaná výstava motocyklů, včetně
Motobaru, kde si mohli zákazníci prohlédnout unikátní stroje a posedět u dobré kávy.

Z TISKU

Lidé mají o motocyklové speciály velký zájem. Jedinečné posezení doplňují barové židličky s originálními sedadly
z motorky Harley Davidson. Bar MOTOSCOOT vystavuje světové unikáty Jako v motorkářském nebi se musí nyní
v obchodním domě Tesco cítit každý, kdo navštíví nově zprovozněný, v pořadí již druhý bar MOTOSCOOT
v Opavě. Dveře svým návštěvníkům otevřel druhý zářijový den a kromě nabídky výborných nápojů nabízí také pohled na světové motocyklové unikáty. „Hlavní myšlenkou otevření druhého podniku bylo ukázat lidem naše motocyklové speciály pohromadě.

Návštěvníci MOTOSCOOT Baru v Tescu mají možnost vidět jedinečnou výstavu, která nemá na světě obdoby,“ uvedl generální ředitel společnosti MOTOSCOOT Ing. Pavel Brída a dodal: „Návštěvníci tak mají možnost posedět u dobré kávy za přítomnosti konstrukčních speciálů Kawasaki ZX 10, Honda Valkyrie 1600 a Yamaha V-Max 1200. Ty spolu doposud nebyly nikdy vystaveny a Opavané tak mají při návštěvě baru postaráno o světovou premiéru se vším všudy.

“Největším lákadlem, které je vystaveno společně s ostatními, je však originální Harley Davidson Event Horizont, konstrukční perlička MOTOSCOOTu s obsahem 3,3 l, kterou nezávislý odhadce ocenil na více než 3 miliony korun, a která posbírala velké množství cen po celém světě včetně světového prvenství na mistrovství světa přestaveb. Dalšími vystavenými motocykly jsou chopper Jawa 50 nebo Jawa 125, která se teprve začne sériově vyrábět. Bar MOTOSCOOT nabízí svým zákazníkům ke krásnému pohledu na naleštěné stroje také výbornou kávu za pouhých 29 korun, alko i nealko koktejly, ovocné šťávy a již brzy také velký výběr zeleninových salátů.

Navíc vše doplňuje stylové vybavení z kovu, dřeva a kůže, tedy typických materiálů pro motorkáře. „Pro naše zákazníky máme připravenou vynikající slevovou akci. Stačí si jen dát kávu v našem podniku, schovat si účtenku a v případě nákupu motocyklu u nás ji ukázat obsluze. Zákazník tím získá 10% slevu na veškeré nové motocykly až do výše 10 tisíc korun,“ poukázal Pavel Brída na výhodnou koupi a dodal: „Zahájili jsme zkušební provoz do konce tohoto roku. Ujme-li se naše myšlenka, nevidím důvod, proč bychom zde nemohli zůstat natrvalo. Foto: Ondřej Hložek

 

© 2017 - 2024 Motoscoot, cloudový skladový systém Macros